Het Open NK Beach Wrestling en het jeugdtoernooi op woensdag 17 augustus 2016 waren een succes. Zon, Zee, Strand, Olympic Experience en mooie wedstrijden. Hieronder zijn de uitslagen en foto’s opgenomen.

Open Senioren NK Beach Wrestling 2016 (Den Haag)

Foto Open NK Beach Wrestling

Heren

-70kg

1e – Niazi Masoud (NED)

2e – Nicha Zwarenstein Tutunji (NED)

3e – Armen Sarojan (NED)

-80kg

1e – Micky v/d Wal (NED)

2e – Robin Meuwissen (NED)

3e – Melvin Witteveen (NED)

-90kg

1e – Moein Mohseni (NED)

2e – Melvin van Snijdam (NED)

3e – Joey Lubbers (NED)

+90kg

1e – Tamerlan Sultanov (BEL)

2e – Nabil Laaouina (NED)

3e – Hadji Begi (NED)

 

Dames

-70kg

1e – Mischa v/d Laan (NED)

2e – Bethany Scott (GBR)

3e – Amber Rijn (NED)

 

Jeugd Beach Wrestling 2016

Foto’s Jeugd Beach Wrestling 2016

 

Leeftijdscategorie 8-12 jaar:

-23kg

1e – Harry Meadows (Aspull War)

2e – Rayan Assami (Olympia Utrecht)

3e – Noah Panbakker (de Halter Utrecht)

 

-28kg

1e – Zelim Deressov (Borz Antwerpen)

2e – Ilias Laaouina (Olympia Utrecht)

3e – Csilla van Oss (de Halter Utrecht)

3e – Bandi Edvi (Olympia Utrecht)

 

-33kg

1e – Aligan Irazbiev (Borz Antwerpen)

2e – Baas Darell (Olympia Utrecht)

3e – Lewis Mulligan (Aspull War)

3e – Dani van Rooijen (de Halter Utrecht)

-38kg

1e – Chiel v/d Berg (de Halter Utrecht)

2e – Reno Baas (Olympia Utrecht)

3e – Mitchel Edvi (Olympia Utrecht)

 

-43kg

1e – Bradi Slinkers (de Halter Utrecht)

2e – Mohamed Delgiev (Borz Antwerpen)

3e – Storm Baegen (Olympia Utrecht)

-48kg

1e – Junior MacDonald (de Halter Utrecht)

3e – Britt Lodder (de Halter Utrecht)

 

-58kg

1e – Ella Johnson (Aspull War)

2e – Rik van Hoijen (de Halter Utrecht)

 

Leeftijdscategorie 13-16 jaar:

-85kg

1e – Livesey Nathan (Aspull War)

2e – Chevelle Fransen (SC Rust De)

 

-70kg

1e – Justin Pothizen (de Halter Utrecht)

2e – Scott Sabee (de Halter Utrecht)

3e – Saifoela Abdulmazjidov (Borz Antwerpen)

 

-65kg

1e – Suliman Adilgeriev (Borz Antwerpen)

2e – Islam Dolgiev (Borz Antwerpen)

3e – Rae Baegen (de Halter Utrecht)

-60kg

1e – Stefan Gradwell (Aspull War)

2e – Hamzat Dolgiev (Borz Antwerpen)

3e – Islam Diressov (Borz Antwerpen)

 

-55kg

1e – Imran Adilgeriyev (Borz Antwerpen)

2e – James Smith (Aspull War)

3e – Tim Straub (Olympia Utrecht)

 

-45kg

1e – Saifullah Irazbiev (Borz Antwerpen)

2e – Rick Straub (Olympia Utrecht)

3e – Jordan Stott (Aspull War)